відпочинок в карпатах(карпати)

Відпочинок в Карпатах

Не дивлячись на тягар війни, потрібно давати собі розраду від стресових новин. Нашу перемогу наближують добрий настрій і міцні сили боротися. Тому варто дозволити собі кілька днів довгожданого відпочинку. Через непросту економічну ситуацію і неможливість перетину кордону для більшості чоловіків сім'ї обирають відпочинок в Україні. До речі, якщо ви чи ваші знайомі зіткнулися з проблемою безробіття, прочитати поради стосовно працевлаштування ви можете тут.Одним із найпопулярнішим варіантом є відпочинок в Карпатах. Мальовничі Карпати завжди привертали увагу активних туристів і пошановувачів дикої краси природи. Особливо актуальним відпочинок в Карпатах є сьогодні, як доволі безпечне місце під час воєнних дій. А дізнатися про інші незвичні та безпечні на сьогодні місця для мандрівки можна у додатку ОФФЗМІ.

appstore

Куди поїхати

Карпати мають багату, насичену природну палітру для мандрівників: гори, рівнини, річки, озера, ліси. Незалежно від пори року у Карпатах є чим зайнятися. Влітку це піший туризм, альпінізм, а взимку – катання на лижах.Ми підібрали для вас місця, які неодмінно варто відвідати опинившись на Закарпатті. 

Озеро Синевір

озеро Синевір (фото1)

Надзвичайне за своє красою озеро і парк відпочинку. Належить до одного 7 чудес України. Озеро знаходиться посеред гірської місцевості на висоті 989 метрів над рівнем моря. Вода надзвичайно чиста – можна розгледіти як по своїх справах переміщаються підводні жителі. Проте риболовля заборонена, а от годування рибок – без проблем.Синевір це не лише назва озера, а й Національного парку розташованого навкруги. Тут не є рідкістю рослини занесені до Червоної книги, а також незвичних видів диких тварин. Повітря надзвичайно свіже та чисте. Аромат гірської хвої – саме те, що потрібно шанувальникам здорового відпочинку.Локації біля озера Синевір, на які варто подивитися:    • село-музей Колочава»    • водоспад Шипіт:    • «Реабілітаційний центр бурого ведмедя» ;    • дерев’яні храми у долині річки Рипинка.
Туристи мають змогу проживати на території Сіневірського заповідника, де розташовані бази відпочинку. Є варіант частного сектору у селі Сіневирська поляна – переважно котеджі та приватні будинки. Не дивлячись на те, що до озера потрібно йти пішки близько години, туристи часто обирають цей варіант через нижчу ціну проживання ніж на території Синевіру.

Яремче

Яремче(фото3)

Живописне містечко Яремче, розташоване на річці Прут в Івано-Франківський області. Вражає своєю істотно карпатською природою та гуцульскою атмосферою. Величезна кількість різноманітних туристичних маршрутів робить Яремче цікавим варіантом для подорожі з сім'єю. Наприклад, прослідкувати та пройти по шляху зародження річки Прут вздовж гористої місцевості. Ця річка бере свій початок на висоті аж 1750 м у підніжжя Говерли. Додатково, туристи можуть піднятися на вершину самої Говерли, висота якої -2061 м!Яремче – відпочинок не лише з природними, а й архітектурними особливостями. Тут можна побачити церкви Чуда святого Михайла (1844), апостолів Петра і Павла, Успенія Богородиці та Іоанна Милостивого. Присутні й музеї, в яких можна дізнатися історичні перипетії Яремче:    • музей митрополита Андрія Шептицького;    • музей Українська старовина;    • музей екології та етнографії Карпатського краю.
Головною особливістю міста є скельно-печерний комплекс «Скали Довбуша». Скали знаходяться на висоті 668 метрів над рівнем моря. А протяжність скал сягає близько 200 м на 1 км.! Є де розгулятися відважним альпіністам та мандрівникам. 
Платформа ОФФЗМІ дозволяє передати враження від подорожі та дізнатися думки інших туристів про якість відпочинку.

appstore

Поляниця

Поляниця(фото4)

Поляниця - одне з найпопулярніших туристичних місць Карпат. Селище розташувалося у вже відомому нам Яремчанському районі Івано-Франківщини на висоті 920 метрів над рівнем моря.Поляниця славиться своїм найрозвиненішим в Україні горно-лижним курортом – Буковелю, що знаходиться прямо біля підніжжя гори Буковель, в честь якої він названий.Сніг тримається на буковельських вершинах доволі довго, що є чудовою передумовою для фанатів катання на лижах.Перевагою відпочинку у Буковелі є потужні траси для катання, загальна довжина яких – понад 50 км. Кожна з трас має свій рівень облаштованості та складності в залежності від побажань та підготовки туриста. Присутня і школа, де кваліфіковані викладачі навчать новачків азам катання на лижах.Є чим зайнятися на Буковелі і в спекотні місяці року: велоспорт, альпінізм, гірський туризм, рафтінг.Інші цікаві місця, які слід побачити у Паляниці:    • Перевернута Хата;    • вершина «Синяк»;    • перевал «Столи» – висота над рівнем моря – 1030 м.

Верховина

Верховина(фото5)

Містичне місце сповнене якоюсь магією стародавніх лісних міфів. Знаходиться на висоті 574 м над рівнем моря.Відпочинок у Верховнині переносить туриста прямо до гірських вершин та хребтів, які екзотичною місцевою особливістю. Гори Синиця та Біла Кобила порадують відпочивальників дикими ягодами, а Пушкарь та Мазурка – різноманітними видами грибів.Місцеві жителі дуже полюбляють свята, тому святкування тут виглядають прямо як театралізоване шоу. Гуляння весілля може тривати цілий тиждень!Що варто відвідати у Верховині:    • хата музей «Тіні забутих предків»;    • вершина Піп Іван Чорногірський;    • історичний музей Гуцульщини;    • музей гуцульської магії;    • хата-стая.

Ще більше безпечного відпочинку

Доки тривають бойові дії на території України, туристам варто знати місця для безпечного відпочинку. Одним із них є відпочинок в Карпатах. Свіже повітря, дика природа та гірські пейзажі – що ще потрібно для позитивних емоцій.  Про більше захоплюючих туристичних маршрутів ви можете дізнатися у додатку OFFЗМІ. Користувачі діляться своїми враженнями стосовно відвіданих туристичних локацій і дають рекомендації куди безпечно поїхати на вихідні в Україні.Завантажуйте додаток за посиланням:

скачати додоток(оффзмі)
appstore