Стрес під час війни

Стрес під час війни (фото1)

Стрес під час війни - одна з багатьох речей, які об’єднали всіх українців. Немає жодної людини, яка б не відчула на собі наслідки війни. І навіть якщо ваш будинок та близькі в порядку, війна могла вплинути на вас із середини - забрати довоєнний спокій або бажання існувати взагалі. Ви не відразу зрозумієте, що всі ваші проблеми можуть бути пов’язані саме зі стресом. Під час прочитування новин ви можете навіть не помічати, що ваш організм теж перебуває під впливом стресу.Так, ви не можете повністю себе обмежити від прокручування стрічки новин, але ви можете подбати про те, аби ваш інформаційний простір містив у собі тільки правдиві новини, з перших вуст. З цим стане в пригоді безкоштовний додаток OFFЗМІ. Наша команда кожну секунду працює над тим, аби вся інформація, яка потрапляє до наших користувачів, була актуальна та перевірена.

appstore

Вплив стресу на ваш організм

 вплив стресу на ваш організм(зображення 2)

Втрачаєте працездатність та не можете знайти енергію для виконання простих рутинних справ? Що якщо це не просто лінь, а прості ознаки впливу стресу на ваш організм?
Під впливом стресу наш імунітет значно слабшає, а значить він стає менш адаптивним до різних захворювань, вірусних, бактеріальних, а іноді невиліковних. Аби зрозуміти, що ваш стан пов’язаний саме зі стресом, зверніть увагу на наступні симптоми:● безпричинна тривога;● головний біль;● хронічна втома;● підвищена або понижена температура тіла;● проблеми з апетитом;● біль у шлунку;● проблеми з ЖКТ.
Стрес під час війни руйнує вас із середини, заважає вашій взаємодії з близькими та друзями. А що якщо люди недооцінюють можливості впливу стресу на організм та які жахливі наслідки можуть отримати? 
Нехтування своїм психологічним станом може призвести не тільки до проблем зі здоров’ям, але і як наслідки можуть з’явитися проблеми в сім’ї та на роботі. 
Але якщо сім’я вас буде намагатися зрозуміти та підтримати, то роботу можна втратити вже через кілька невдалих робочих днів чи проектів. Корисні поради щодо працевлаштування можете почитати тут.Ціна стресу можу бути дуже висока, тому нехтувати своїм психологічним станом не варто. Не чекайте симптомів, а працюйте над своїм самопочуттям одразу. Але у колі однодумців це буде зробити легше.
В нашому додатку безліч користувачів вже знають як допомогти собі у роботі над стресом. Вони мають безкоштовний доступ до свіжих статей та рекомендацій психологів та профільних лікарів, які також приєднуються до великої сім’ї OFFЗМІ, аби допомагати кожному почувати себе краще.

appstore

Як покращити свій психологічний стан?

як покращити свій психологічний стан?

Так, повністю відмовитись від новин ми не можемо, адже маємо залишатись у курсі подій. Але треба розуміти, що організм відчуває стрес навіть від зміни рутинних справ. 
Малюйте, танцюйте, коли можете, слухайте улюблені пісні, відкривайте для себе нових виконавців, наповнюйтесь емоціями, аби знизити рівень впливу новин на себе. 
Робіть щось із довоєнного життя, що давало вам натхнення.     • пройдіться по парку    • прочитайте пару сторінок улюбленої книжки    • візьміть чашку кави    • зустріньтесь з друзями
Допомагайте собі, бо ви цього потребуєте, більше, ніж вам здається.

Де шукати підтримки?

де шукати підтримки(фото4)

Через обставини війни не завжди можна дозволити собі в будь-який час записатись до лікаря та прийти до нього. Це стосується усіх - терапевтів та стоматологів, хірургів та психологів. 
Зараз безліч із них з радістю діляться з вами інформацією, яка доступна усім, безкоштовно та у будь-який час. Де саме її шукати, та як зрозуміти, чи можна їй довіряти? 
Обирайте для себе простір OFFЗМІ, який буде корисним як і для вашого ментального, так і фізичного здоров’я. Довіряйте свій спокій тим, хто несе відповідальність за інформацію, яку ви споживаєте. 
Безліч корисних порад психологів про роботу зі стресом під час війни можна знайти та прочитати безкоштовно у різних спільнотах та додатках. Але чи не легше це робити на перевірених джерелах інформації, де всі новини, перед тим як потрапити до вас у стрічку проходять перевірку відповідними системами тестування?Звичайно, так!