пошук роботи(фото1)

Пошук роботи можливий

Під час воєнного стану пошук роботи стає дедалі важчим. Не всі підприємства мають змогу залишити той самий штат працівників, який був до війни. Частина компаній зменшує витрати, скорочуючи кількість найманих робітників. Люди залишаються без роботи.Довготривале безробіття викликає невпевненість і відчуття безнадійності. За даними НБУ, рівень незайнятості населення сягнув майже 35%. Портали пошуку роботи повідомляють, що конкуренція за одне вакантне місце досягає до 20 претендентів. Безробіття стає викликом для багатьох українців.Нашою командою було розроблено мобільний додаток OFFЗМІ, який допоможе вам бути в курсі останніх тенденцій на ринку праці і навіть більше.

appstore
додаток OFFЗМІ(фото2)

Центр зайнятості допоможе?

Пошук роботи може займати неабиякий час: тижні, місяці, навіть роки. Частина безробітних вирішує, що краще синиця в руках ніж журавель в небі і стають на облік у центр зайнятості. Це дозволяє отримувати виплати по безробіттю та скористатися допомогою держави у пошуках роботи.
Зареєструватися у центрі зайнятості зовсім не складно – потрібно звернутися до найближчого відділення з такими документами:● паспорт громадянина України;● ідентифікаційний код;● документ про освіту (за наявністю);● трудова книжка.

пошук роботи(фото3)

Однак, облік у центрі зайнятості не гарантує, що запропоновані варіанти роботи вас влаштують. Нещодавня ініціатива Кабміну зобов'язує біржі праці шукати вакансії за фахом і навичкам безробітного протягом 30-ти календарних днів. Якщо у цей термін роботу по спеціальності не було знайдено, безробітному пропонують варіанти суспільно-корисних робіт за мінімальну заробітну плату.У разі зіткнення з неефективною роботою центру зайнятості, із затримкою, або недостатньо виплаченим розміром допомоги по безробіттю тощо – напишіть про це у нашому додатку, або залиште форму на сайті. Вашу проблему зможуть почути та донести до новинних видань професійні журналісти. Крім того, користувачі додатка зможуть поділитися власним досвідом пошуку роботи.

appstore

Правильна співбесіда – запорука успіху

співбесіда(фото4)

Наші експерти підготували для вас кілька корисних порад вдалої співбесіди, щоб полегшити та пришвидшити процес знаходження роботи мрії:1). Залучіть усіх друзів, родичів знайомих, однокласників – натякніть, що шукаєте і відкриті до інформації стосовно роботи. Чим ширше коло вашого спілкування, тим більше шансів знайти вакантне місце. До речі, розповівши вашим знайомим про платформу OFFЗМІ , ви збільшите нашу аудиторію і підвищите шанси людей отримати корисні рекомендації стосовно працевлаштування. Говоримо ми й про інші теми – наприклад, що робити у разі дтп.2). Не варто надсилати резюме одночасно до всіх можливих компаній. Роботодавець може дізнатися, що ви готові отримати будь-яку роботу. Це знижує вашу привабливість як спеціаліста.3). Роботодавці віддають перевагу фахівцям з високим рівнем освіти та практичних знань. Тож є сенс не витрачати час лише на перегляд вакансій, а й записатися на курси підвищення кваліфікації і отримати сертифікат, який підтверджує ваші нові вміння. Підвищує ваші шанси знання іноземної мови на високому рівні.4). Під час проходження співбесіди слід тримати себе впевнено і спокійно. Не варто соромитися і занижувати рівень своєї компетенції, проте й обманювати, перебільшувати свої можливості – категорично не потрібно. Рано чи пізно брехня стане відомою, і ви можете втратити роботу.5). Не дивлячись на попередні відносини на робочому місці – не слід негативно відгукуватись про минулий колектив і начальника. Це демонструє людину з не найкращого боку як таку, що любить пліткувати за спинами інших. З цієї причини вам можуть відмовити у новій роботі.

Час діяти

Проблеми працевлаштування – це явище, яке об'єднує багатьох людей. Важливим є залучення всіх доступних методів для досягнення позитивного результату, у тому числі альтернативних. Одним з таких методів є наш додаток. Велика кількість фахівців із різних галузей економіки достеменно знають який працівник має шанс отримати заповітне робоче місце.Відомо, що один з найкращий способів знайти роботу – напряму через людей. Розкажіть про себе, що ви вмієте, який ваш досвід. Реальні, верифіковані користувачі зможуть побачити ваш допис і запропонувати прийти на співбесіду, якщо ваші вміння виявляться корисними. Перевагою є те, що ви захищені від фейкових повідомлень і дзвінків стосовно шахрайських засобів заробити.Доленосні події іноді трапляються випадково. Можливо, одному із наших користувачів потрібен співробітник саме вашого профілю. Тому не варто гаяти час – завантажуйте додаток ОФФЗМІ просто зараз!