OFFЗМІ - твоя незалежна думка

Тепер кожен може поділитися своєю думкою з міста події

● висловлюйте свою думку● приймайте учать у рейтингу● розміщуйте публікації про те, що ще не показують ЗМІ● діліться своєю публікацією● ставайте популярними експертами

Дякуємо!

Вам надійде на пошту лист.

Can't send form.

Please try again later.

Illustration

Публікації

навчальний рік

Початок навчального року

Коли почнеться навчальний рік у школах та вишах України. За якою формою буде відбуватися навчання. Чи зможуть батьки вирішувати, за якою формою буде навчатися дитина. Як буде організовано офлайн навчання.

Резюме

Як написати резюме яке вистрілить

Якісно написане резюме – запорука успіху при пошуку роботи. Як правильно скласти резюме, щоб отримати максимум відгуків від зацікавлених роботодавців? Розповідаємо у нашій статті.

Опалювальний сезон

Опалювальний сезон в Україні під час війни

Холодна пора року буде суворим випробуванням для українців. Розповідаємо, що буде з цінами на електроенергію та як краще підготуватися до зими.

Опалювальний сезон

Стрес під час війни

Під час війни відчуваєте хронічну втому та небажання будь-що робити? Користувачі OFFЗМІ вже знають, як покращити свій рівень життя та готові допомагати один одному.

Закон "про медия"

Закон «Про медіа»

 Про що йдеться у новому законі «Про медіа», чи призведе це до повернення на телебачення російськомовного контенту, чи дійсно скасовується заборона російських артистів, які потрапили до списку СБУ, що насправді регулює новий законопроєкт

пошук роботи

Пошук роботи в Україні

Корисні поради для пошуку роботи. Як правильно вести себе під час співбесіди? Ефективні рекомендації для працевлаштування під час безробіття.

Illustration

Що робити під час ДТП і як уникнути аварії.

Як себе вести під час ДТП. Запобігання аварій. Європротокол - оформлення ДТП без виклика патрульної служби.

Повістки

Повістки: чи можна їх роздавати в громадських місцях

Хто має право роздавати повістки. Чи заборонено законом видавати повістки в громадських місцях. Як законно відмовитися від повістки. Яка є ...

Карпати

Де безпечно відпочити під час воєнного стану в Україні? 

Чи можливі подорожі Україною під час війни? Карпати є доволі безпечним місцем для відпочинку сьогодні. 

допомога переселенцям

Допомога переселенцям в Україні

В наслідок війни мільйони українців стали внутрішньо -переміщеними особами, а тисячі втратили власну домівку назавжди. Як отримати грошову допомогу від держави? Де тепер жити? 

OFFЗМІ - твій активний канал зв'язку для залучення уваги усіх не байдужих, з метою висвітлення в ЗМІ.Всі користувачі проходять верифікацію, а публікації піддаються модерації. Така система безпеки гарантує передачу Ваших відомостей у потрібному вигляді.

Зручний інтерфейс

відправте Вашу публікацію з місця події, додайте фото або відео

Illustration

Швидкість донесення інформації

вже через кілька днів на вашу публікацію можуть звернути увагу популярні ЗМІ

Illustration

Для кого OFFЗМІ

Для небайдужих

Отримуйте інформацію, яка пройшла крізь призму Штучного Інтелекту

    Від перевірених людей з місця подій
    З першоджерел:● місце події● актуальна проблема

Для Очевидців

Штучний Інтелект відбирає лише важливу інформацію

    Маєте знання, публікації, вмієте подати інформацію
    Знаєте, що розказати, але не знаєте, де - публікуйте у додатку та станьте тим, хто донесе цю інформацію до суспільства

Станьте невід'ємною частиною цифрової інформації

Наші переваги

Швидка взаємодія             

Люди дізнаються інформацію безпосередньо від очевидців

Адаптований інтерфейс

Короткий текст та фото для публікації, можливість написати автору напряму одним кліком, опублікувати анонімно очевидцю тощо

Дозволяє Вам бутипочутим

Публікація буде побачена спільнотою і, з великою долею вірогідності, опублікована в ЗМІ із зазначенням першоджерела

Спільнота

Учасники спільноти можуть бути в курсі свіжих новин, доповнених фото-матеріалами від першоджерел. Кожна новина підтверджується іншими очевидцями, що дозволить коригувати її достовірність.

Illustration
Illustration
Illustration

Чому OFFЗМІ

В ЗМІ з'явиться тільки перевірена та достовірна інформація!

Штучний Інтелект дозволяє:

● перевіряти першоджерело● знаходити співпадіння та розбіжності● виділяти лідерів серед авторів контенту● відбирати публікації та доносити у спільноти● переводити активного спостерігача у активного громадянина

Email*
Ви хочете бути першим, хто донесе свою думку?

Дякуємо!

Ваша заявка прийнята.

Can't send form.

Please try again later.

Для чого потрібен OFFЗМІ

Сьогодні ми знаємо, що правдива та своєчасна інформація може зіграти вирішальну роль у житті як однієї людини, так і всього світу.

Email*
Ви хочете бути першим, хто донесе свою думку?

Дякуємо!

Ваша заявка прийнята.

Can't send form.

Please try again later.

Відгуки користувачів


Я завжди займався фотографією і збирав їх на своєму жорсткому диску. Т.к. я багато подорожую, хоч і рідко, але нариваюся на події, про які хотілося розповісти. Але як? Після реєстрації в додатку offzmi я зробив уже 11 публікацій.Стає цікаво!

Травень 20, 2022

Illustration

Гріщенко Антон

Журналіст повинен бути конкурентоспроможний, бути “на хвилі”. З особистого досвіду знаю, основним завданням є пошук очевидців події. Важливо знайти людину, яка виявилася безпосереднім свідком інфоприводу, а не чула про неї збоку. З OFFЗМІ це не проблема. Є новина, автор. Я зв'язуюсь із ним безпосередньо, з'ясовую деталі, іноді спливають додаткові подробиці. Зручно та швидко. А швидкість та точність у журналістиці визначають успіх.


Illustration

Власюк Андрій

Корисний ресурс і для журналістів, і для звичайних користувачів, які цікавляться новиною. Багато фотографій з місця подій, причому з різних ракурсів. Є можливість побачити відразу кілька точок зору на ту саму подію. Незалежне викладення інформації з різних джерел дозволяє зробити власні висновки.


Illustration

Петрушев Дмитро

Великий плюс OFFЗМІ – формат. Тези назви, короткі витримки. Можна перегортати статті, швидко ознайомитися зі змістом, розгорнуто читати тільки цікавий матеріал. Окреме "дякую" розробникам за пошук класних публікацій за тегами - одне задоволення та економія часу.


Illustration

Ткаченко Тетяна

Я за освітою інженер, але завжди приваблювала професія репортера. На OFFZmi я тепер можу реалізувати свою мрію та повідомляти людей про події, свідком яких став. Подобається, що є відгук на мої пости як коментарі. Це мотивує працювати над якістю тексту та підбором матеріалу.


Illustration

Протасенко Роман


Я людина активна, багато подорожую, цікавлюся культурою та способом життя у різних країнах. Дуже хочеться поділитися побаченим з іншими людьми, щоб запозичити отриманий досвід і направити його на благо наших міст. Писати цікаві тексти я не вмію, натомість у мене багато фотографій та корисних фактів. Деякі з моїх постів уже використали журналісти у своїх матеріалах. Це надихає, тому що мені подобається бути почутим. Почуваюся причетним до великої спільної справи.


Illustration

Піддубняк Тарас


З недавніх пір заходжу сюди почитати новини. Зауважила, що інформація на цьому ресурсі публікується оперативно та відповідає дійсності. Подобається, що новина дається одразу з кількох джерел. Особливо викликає довіру той факт, що на OFFЗМІ реєструють не першого зустрічного, а перевірених репортерів та журналістів.


Illustration

Музичко Надія

Нехай це прозвучить дивно, але я знайшла собі на OFFЗМІ клуб за інтересами. Кілька разів опублікувала новини зі свого міста і отримала багато коментарів на тему. Виявилося, тут повно таких самих, як я небайдужих людей зі схожими поглядами на життя і те, що відбувається в цілому. Привела на сайт друзів. Тепер разом беремо активну участь у житті суспільства.


Illustration

Петікова Олена

Напевно, напишу сумбурно, але все ж таки. Побачив із вікна, як щось горить у будинках через вулицю. Опублікував новину, прикріпив теги. Відразу схожі пости з'явилися! Фото з різних точок та ракурсів. І скільки рятувальників, і що горить і де горить. Кому потрібна допомога, кому не потрібна, хто сам допомагає. І все це у режимі реального часу! Сам я, звичайно, не репортер, але така подача новин — це круто!


Illustration

Шаповал Євген

Illustration

Завантажити додаток

Заповніть, будь ласка, форму та введіть Вашу пошту, на яку прийде лист з інструкцією по встановленню та кодом для активації

Дякуємо!

Ваша заявка прийнята.

Can't send form.

Please try again later.

Завантажуй додаток вже зараз та ставай супергероєм разом із нами!

додаток оффзмі